O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Naše služby

  1. Specializovaný servis a opravna automatických převodovek všech značek včetně veteránů
  2. Opravujeme převodovky hlavně pro značky: Audi, Ford, BMW, Volkswagen, Škoda a další (viz sekce Opravujeme značky)
  3. Dlouholetá praxe a zkušenosti od roku 1995, osobní přístup k zákazníkovi. Nabízíme drobné opravy, repase, kontroly, údržbu a přetěsnění většiny typů automatických převodovek. Opravy provádíme, dle dohody, z originálních náhradních dílů nebo kvalitní druhovýroby. Větší opravy provádíme během 7 - 21 dnů - dle dodávky náhradních dílů. Vše se zárukou.
  4. Výměnu hydrodynamického měniče (converteru) provádíme, dle dohody nebo doporučení, za originální díl, druhovýrobu či repasovaný.
  5. Důležitá je také kontrola a údržba, proto kontrolujeme hladinu oleje a těsnost převodovky. Doporučíme a podle potřeby i provedeme její přetěsnění a doplnění oleje; případně výměnu oleje a filtru.
  6. Používáme jen kvalitní oleje se správnou specifikací pro danný typ převodovky, což je podmínkou pro správnou funkci automatické převodovky.
    Máme také k dispozici diagnostický přístroj, kterým zjistíme, u většiny
  7. značek automobilů, závady nejen v elektronice převodovky, ale třeba také motoru, brzd a dalších agregátů.

S hrdostí konstatujeme, že rok 2023 je už 30. rokem poskytování našich služeb pro automobilisty. Potěšitelné je, že celou dobu tyto služby poskytuje stále stejný kolektiv mechaniků